Mercedes Benz Evo E280 Gas/Benzin mundesi ndrrimi

Shitet nga: Mercedes Sot 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 280
Mercedes Benz Evo 280 Gas/
Impiant gazi nga Mercedes origjinal
I sapoardhur me dogan te paguar
Ne gjendje shume te mire
Te sapo kryera sherbimet
Vaj Filtra Dhe Ferrotat
E gatshme per targa
Per cdo lloj informacioni
Kontaktoni ne nr e tel
0685300040
00393201656564
Viber & whatsap
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim