Okazion: Mercedes E270 Look EVO Avangarde !!

Shitet nga: VLORE 16 Sht 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 270
Shitet Mercedes Benz E270 Look EVO Kambio Automatike
Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera ne Greqi, gjithashtu dhe taksa te paguara.
Shitet per arsye mosperdorimi.

Cmimi eshte shume pak i diskutueshem
Cell: 0699634993
Cell: 0692936444
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim