OKAZION MERCEDES BENZ E220 NAFTE 2012

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AutoErvin Dje 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 250
Mercedes-Benz E220--CDI-- Viti Prodhimit 2012. sallon lekure ngjyre e zeze. sedilje elektrike + ngrohje navigator cd player. comando ne timon. kompjuter bordi. sensor parkimi. limitator shpejtesie. disqe alumini. kseno bi kesno. klima. hapje mbyllje qendrore. …Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim