MERCEDES E220 Naft ///EVO Avantgarde -07

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F Sot 11:25 Kyรงuni nรซ kompani pรซr tรซ bรซrรซ ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220
📁#MERCEDES-BENZ โœ” 📁#E220CDI ///EVONafte โœ” 📁#NAVIGATOR โœ” 📁#VITI 23 dhjetor 2007 โœ” 📁#AVANTGARDE โœ” 🚘#0692644244 โœ” KAMBIO Automatike FENERA XENO ME LUPA DHE NE KOMANDIM SIPAS PREHJES SE TIMONIT , KLIMATRONIC AUTOMATIK ME 2 ZONA Para dhe mbrapa RADIO / NAVIGATOR / CD / AUX / SEDILJE ELEKTRIKE SALLON ALCANTARA ,PASQYRA FOTOKROMATIKE KUNDER DRITAVE Pasqyra me vet mbyllje Dy celsa me Inox MATJE E PRESIONIT TE GOMAVE KOMANDA NE TIMON KOMPJUTER BORDI DISJE 17 GOMA TE REJA 80% MAKINA ESHTE ME DOGANE PAGUAR. GATI PER CDO KONTROLL NE GJENDJE Super
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim