U shit MERCEDES C220 CDI EVO AVANTGARDE -08

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F 09 Korr 11:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
#MERCEDES-BENZ C 220 CDI
#VITI 2008 EVO #AVANTGARDE
#CMIMI 13 500 EURO

EURO 4 ME FILTER PARTIKOLAR
KAMBIO AUTOMATIKE
FENERA BIXENON DRITA XENO ME LUPA DHE NE KOMANDIM SIPAS PREHJES SE TIMONIT
KLIMATRONIC AUTOMATIK ME 2 ZONA
RADIO / CD /NAVI / TEL / BLUETOTH / AUX EKRAN TE MADH /DVD /MEMORY CARD/USB
SEDILJE ELEKTRIKE DHE ME NGROHJE SALLON ALCANTARA
PASQYRA FOTOKROMATIKE KUNDER DRITAVE
Pasqyra me vet mbyllje
MATJE E PRESIONIT TE GOMAVE
KOMANDA NE TIMON
BAXHA
KOMPJUTER BORDI
DISJE 17 GOMA TE REJA 80%
2 CELSA ME INOKS
FULL OPTION MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR DHE SAPO ARDHUR GATI PER CDO KONTROLL NE GJENDJE SUPER

AutoDorFer
Contact : Mbrostar ura ne hyrje te qytetit FIER
Phone : +355692644244 Viber: WhatsApp:
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim