U shit Mercedes C220 Cdi AUTOMATIK -01

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F 15 Pri 12:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
#Mercedes #C220 Cdi #AUTOMATIK -01

Cmimi 4600 euro

Mercedes C 220 CDI 2001
Gri metalizato Shum e paster ,
Kamio automatike ,
Klimatronic ,
radio origjinal ,
xhama elektrik ,
sallon stof
sendilje elektrike ,
Sendilje me memorie
limitator shpejtesie,
sensor dritash ,
sensor Shiu ,
8 airbag , srs esp ,
disqe 17, goma 100 % ,
me doc te paguara deri gusht 2017 shume opsione te tjere te cilat per me shume informacion kontaktoni ne cel makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike dhe estetike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim