u shit flm Mercedes C220 dizel -02

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F 21 Jan 23:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Mercedes C220 Cdi
Viti 2002
Elegance
Kamio manuale
Klimatronic
ABS
6 air bag
Radio cd origjinal
Telefon
Salon lekure bezhe
2 Celsa
Disqe 16
Goma 80%
Me dogan te paguar dhe Shum e paster, ne gjendje te shkelqyer
Gati per targa
Cmimi _______
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim