MERCEDES BENZ 2.0 BENZIN+GAZ 2009

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AutoErvin Dje 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Shite Mercedes Benz B-Class -Avangard -Motorr : B200 -Kamjo : Automatik -Klima -Sensore parkimi -Sedilje lekur - -Bord Kompjuter -Fener me Lup -Sensor shiu &Sensor Drite - Navi vogel -ABS -SRS -Komanda ne timon -Kompjuter bordi -Gjendja teknike dhe optike shume e mire( e disponushme per cdo lloj prove )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim