u shit flm Mercedes A170 Cdi KAMIO AUTOMATIKE -01

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F 21 Jan 23:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 10 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 250 EUR   2 649 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 170
MERCEDES A KLASE 170 CDI ELEGANCE
VITI 2001
KAMIO AUTOMATIKE
KLIMATRONIC
CD MP3 SONY
ABS SRS ESP
8 AIRBAG
DISQE 16
GOMA TE REJA 99%
sallon stof
ME DOGAN TE PAGUAR
NE GJENDJE TE SHKELQYER DHE SHUM E PASTER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim