Mercedes 200 dizel

Shitet nga: Fierak Dje 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...xhama elektrik para dhe mbrapa dy celsa orgjinal...hapje mbyllje qendrore bord kopjuteri ne ekran... auto pilot limitator shpejtesie...me kilma bizonale para mbrapa...4 goma te reja disqe alumini 16...me letra te prera deri ne mars te vitit 2020..per me shum info tel...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim