Mazda demio benzin -gaz okazion

Shitet nga: Xxx 16 Korr 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: Demio
Shitet Mazda Demio 1.5 benzin...
Makina eshte ne gjendje shum te mire..
Gomat e reja sherbimet e sapo bera ...
Vajra dhe filtra ne saponderuar ...
Ska nevoj per asnje sherbim...
Letrat te paguara...
Cmimi 2300 euro
Nr kontakt +355697787897
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim