Mazda b series 2500 klima 4 porta dogan

Shitet nga: Enver Dje 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: B series
Makina eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe mekanike makina ka 4 porta klima dogan 5 vende, makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli Kemi, Mitsubishi l200,Nissan navara, Ford te gjitha 4x4.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim