Shes skrep

Shitet nga: Vilson 29 Qer 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MG
Modeli: TD
ME DEKUMENTA TE PAGUARA ME 3 KOVA HAPJE KOLLONA PARA DHE MBAS 0672736862 CMIMI 30 MI EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim