MG cabrio 1.8 benzin

Shitet nga: Mg 24 Shk 06:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MG
Modeli: Model tjetër
shes MG cabrio 1.8 benzin me letra deri ne shtator , makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike , e shes per arsye emigrimi sepse jetoj jasht vendit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim