LINCOLIN NAVIGATOR. VITI 2006. BENXIN.NDROHET

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: BLESADRI Sot 14:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lincoln
Modeli: Navigator
LINCOLIN NAVIGATOR MOTORI 5.4 BENXIN. VITI 2006. SUPER MAKINE . ME TE GJITHA DOKUMENTAT E PRERA PER NJE VITE. GOMAT E REJA. DUHET TA PROVOSHE QE TA BESOSE. MUNDESI NDERIMI. whotsap viber 0693178265 Japim makine dhe më këste mujore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim