Range Rover Vogue 2008

Shitet nga: Dorian 25 Korr 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Makina disponon kambio automat 8G, fuqia motorrike 3.7-V8, sallon ngjyr pane, full option, kamera parkimi, sensor parkimi 360°, sensor shiu, baxha xhami, serdilje me memorje + ngrohje, etj... Makina esht full option dhe ne gjendje shum te mir, nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi. Esht e gatshme per cfardolloj prove... Cmimi esht 10,000€ i diskutueshem... Ju lutem vetem telefonata serioze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim