Range Rover 3.6 OKazion pak dite

Shitet nga: Range Rover 20 Gush 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR   15 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Shitet Range Rover Vogue viti 2008 motor 3.6 nafte.full opsion dvd aux tv para dhe mbrapa.me kamer sensor parkimi.baxha xhami.sensor shiu.fenera bixenon.sedilje me memory dhe ngrohje ftohje para dhe mbrapa.makina esht ne super gjendje ska nevoj per asgje shitet ose mundesi ndrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim