Range Rover Sports 5.0 Benzin FULL OPTIONS-FULL

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Metaj 08 Gush 19:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

21 999 EUR   26 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover Sport
Range Rover Sports 5.0 Benzin , Viti Prodhimit Fundi 2010 me 165.000 km , Full options , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory + fryrje + cfryrje , kamer parkimi , sediljet mbrapa me ngrohje , pedana anesore , disqe alumini , klima tronik , sensor parkimi , sensor dritash , sensor shiu , komando ne timon , TEL ,TV DVD , Navigator , cd player , bagazhier , kompjuter bordi , hapje mbyllje qendrore , fener LED , drita kseno , xhama te zinj origjinal , hapje mbyllje te doreza me gisht ,letra te gjitha te paguara, ne gjendje perfekte , me te gjitha sherbimet e sapo bera..Eshte e gatshme per cdo lloj prove..
Cmimi—21.999 Euro I diskutueshem (CMIMI ESHTE OFERT ME CASH , PRANOJM EDHE NDERRIME POR KA CMIM TJ)
Cel--069 60 60 990-Viber--WhatsApp--Klodi
Cel--069 45 77 877
Facebook--Auto Metaj
Instagram-- AutoMetaj

PER ME SHUM FOTO DHE INFO KLIKONI KETU

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim