Range rover Sport 4.2 super gjendje

Shitet nga: range 02 Qer 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover Sport
Range Rover sport Supercharged benzine 4.2 Viti i prodhimit fund 2007,me 257.000km, sedilje me fryrje, baxha xhami, Tapiceri ngjyre bezhe lekure, navi, goma 100% te reja. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. dokumenta te paguara.
Cmimi: 13.500€
Tel: 0692327233
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim