Shitet

Shitet nga: Papi 23 Korr 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover Evoque
Range Rover Evoque 200 Benzin full opsjon goma 100% te reja disje Valeri nr 20 + 4 disje me gjith goma te sajat origjinale, makina ka ardh nga Amerika me 0 Km dhe e perdorur vetem nga nji pronar e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj shitet 25000 € pak i diskutushem Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim