Land Rover Td4 2002

Shitet nga: dario Dje 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Freelander
Shitet Land Rover FREELAND Td4 jeep.Me motor 2000 nafte.Eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.Letrat te paguara deri ne korrik te 2020.Ngjyra e makines blu me sallon bezh.Makina eshte me dy dyer pjesa mbrapa e tavanit behet Kabrio.cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim