U shit Land Rover Discovery 3 nafte 2.7 Panoram-06

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F 08 Gush 17:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Discovery
Land rover dicovery 3 nafte 2.7 HSE PANORAMA

ABS AIR BAG Sistem audio HARMAN CARDON DY CELSA ME PULT MAKINA ESHTE 20.12.2005 MAKINA ESHTE FULL FULLDHE KA VETEM 195 000km .KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT TE ZINJ ORIGJINAL.ME NAVIGATOR TE MADH.ME AMORTIZATOR ME AJER .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18 ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ORIGJINALE.TAPICERI LEKURE KASHMIR TAVANI SIPER PANORAMIC .MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES Gri e erret .MAKINA SAPO KA ARDHUR Dhe me sherbime te kryera vaj kamio vaj diferenciali filtra etj....DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim