land rover 2002

Shitet nga: rei 16 Gush 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR   4 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Discovery
shitet land rover discover 2002 kamjo automat me baxha,4x4 ne gjendje perfekte, 4 gomat e reja ne gjendje te mir nga ana motorike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim