Discovery

Shitet nga: Mercedes Dje 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Discovery
Shitet Discovery 3, 2.7 Nafte, Kamio Automatike, klima, viti 11/2008, 190 mi kilometra, goma 100%, feneret me lupe dhe bixeno, sensore parkimi, xhamat e zinje origjinale, xhami pare me nuance lejla nga fabrika, sallon ngjyre bezhe ne gjendje super, dokumenta te paguara deri ne 20/12/2019, makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe mund ta kontrolloni ku te doni, (nuk ndrohet vetem shitet) cmimi: 14.000 euro ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim