Kia Sorento

Shitet nga: Renato 21 Gush 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sorento
KIA Sorento LX 2.5 CRDi . Makina I ka te gjitha sherbimet nuk ka nevoj per asgje ,let Xhama elektrik Fenere me lupa
Gomat e reja . Tapiceri cope shume e paster, ngjyre gri 4x4 low/high 2wd high Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim