HYNDAI I 10. VITI 2009. 1.1 BENXINE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: BLESADRI Sot 14:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 13 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 100 EUR   3 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i10
HYNDAI I 10 I SAPI ARDHU NGA ITALIA. ME DOGANE TE PAGUAR. MOTORI 1.1 BENXIN.VITI 2009. MUNDSI FINANCIMI DHE ME KESTE mujore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim