Okazion !! Ford Smax Titanium, full extra

Shitet nga: Amarildo 02 Sht 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 630 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: S-Max
Makina e sapo ardhur nga Gjermania
Modeli: S-Max Titanium, 6+1 vende
Viti i prodhimit: Qershor 2007
Kambio: Manuale, 6+1 marsha
Kilometrazhi: 208,000 km
Ngjyra blu metalixato
Dogane e paguar
Motorr 2.0 nafte
4 goma dimri + 4 goma vere
Ekstra: sedilje elektrike me ngrohje, sensor parkimi para dhe mbrapa, navigator te madh + 2 dvd, kompjuter bordi, komanda ne timon, xhama te zinj origjinal, sensor dritash dhe shiu, mbyllje qendrore, disqe alumini, rrip fazature i nderruar.
Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe estetike.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim