Ford ranger,mitsubishi,nissan,4x4 klima dogan

Shitet nga: Enver 17 Gush 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ranger
Okazion,,,okazion,,Makina eshte ne gjendje shum te mir pa ndryshk me doga eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli,,shenim:::edhe dyert mbrapa hapen,,mundesi nderimi me Toyota yaris
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim