Ford ranger 4x4 4 porta 5 vende klima,

Shitet nga: Enver Dje 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ranger
Shitet Ford ranger.4x4 klima dogan me 4 porta makina eshte ne gjendje shum te mir.e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli,Kemi Mitsubish l200 Nissan navara Mazda pick up
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim