u shit flm Ford Focus 1.8 dizel -02

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F 19 Dhj 12:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 11 010 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 449 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford focus 1.8 nafte
Viti 2002
Kamio manuale
Kondicioner
Radio cd origjinal
Goma te reja 100%
Disqe 15
4 XHAma elektrik
3 Celsa
Drita Xeno
Me dogan te paguar ne gjendje Shum te mire dhe Shum i paster
Cmimi:________
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim