OKAZION Ford Fiesta 1.4 naft TITANIUM -09

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F Sot 11:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
#Ford #Fiesta #TITANIUM #CROM 1.4 #viti #2009 #Çmimi 4300 euro Kategoria Makina Prodhuesi Ford Modeli Focus Ngjyra i zi Struktura e veturës Sedan Komuna Fier Ford Focus 1.4 Naft Viti 2009 Kamio manuale Klimatronic manuale ABS 8 airbag Radio cd USB MP3 AUX Bluetooth tel Komanda ne timon Pasqyra me vet palosje Fenera inteligjent Kompjuter bordi Sensor shiu XHAma elektrik xhama te zinje origjinal Sensor parkimi DIsqe 15 Goma 90% Dogan e paguar dhe targa per 1 vit paguar Ne gjendje te shkelqyer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim