Citroen xsara picasso 2006 1.6 benzine gaz

Shitet nga: armand Sot 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xsara Picasso
citroen Xsara picasso 2006 benzine gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Gomat ne gjendje te mire takse siguracion deri ne tetor 2019 . .Makina ka pak qe eshte perdorur ne shqiperi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim