Citroen C5 Exlusiva 2.0 Benzin /GAS -08 Sensor

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F Sot 11:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Citroen C5 2.0. Benzin / Gaz. 2008. Impianti i gazit i markës BRC ME SISTEM INJEKSION , konsumi SUPER EKONOMIK . Bagazhi 439/-dm3. Motorri 4 cilindra. Kambio Manuale , KLIMATRONIC NaviDrive. Klimatizator B-Zonal. 2 sedilet e pasëme të palosëshme gjë e cila kthen hapësirën e bagazhit më të madhe. Tapiceria stof e zeze. Sistemi i ndricimit sipas anës së kthesave.Sensor Sensor Parkimi para / mbrapa , Sensor dritash, Sensor fshirse xhamash, Sensor preson gomash, Sensor i kushteve klimaterike etj… Opsione tjera. Kompjuter board. ESP me Intelligent traction control + ASR .ABS REF.AIRBAG.Frena dore elektrike,Timom i lëvizshëm. Pasqyra me ngrohje. AUX. Speed control. Voice Control. Gjëndje e përkryer motorike ,
xhenerike dhe elektrike.Dogan e paguar dhe me documenta te paguara deri ne 2020. Sherbime komplet te bera kit fazature dhe kit freksioni super gjendje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim