Chrysler Voyager

Shitet nga: dario 14 Qer 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 000 LEK   2 500 000 LEK

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Voyager
Shitet Chrysler 4+1.Makina eshte funksionale.Letrat kan 3 vjet pa u paguar.
Shitet dhe nje Chrysler i njejt pa letra per pjese kembim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim