chrysler voyager

Shitet nga: Artan 12 Shk 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Voyager
Ka ardhur nga Italia ne dhjetor.Vit prodhimi 2007.me nafte.Klima.Ne gjendje shum te mire dhe me cmim shume te arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim