Chrysler Vouager dizel -00

Shitet nga: chrysler youager 04 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 6 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR   2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Voyager
Shitet per arsye mos perdorimi gjendje motorrike dhe xhenerike shm e mire motorr 2500 Nafte.. taksa dhe letra te sapo prera per nje vit, cmimi 1500 € i padiskutushem pres tel serioze flm 0695302400.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim