Cdo gje ok letrat deri ne dhjetor 2019

Shitet nga: Refat 19 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Voyager
6+1makina esht shum e mir gjendje motorrike dhe xhenerike shitet ose ndrrohet me Makin me te vogl
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim