Chrysler PT Cruiser 2.2 cdi -02

Shitet nga: Chrysler 17 Maj 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: PT Cruiser
Chrysler pt cruiser viti 2002 me letra te prera deri ne mars 2017
Kambio manuale
Xhama te zinj origjinal
Disqe chrome
Sallon meshin
Shum komode dhe ekonomike
Kambio nuk mer marshin e 5
2000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim