Chrysler PT 2.2 -04

Shitet nga: chrysler 22 Nën 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: PT Cruiser
chrysle 2.2 cdr naft, shum e paster , tapiceri lekure gri dhe kamosh, dekumenta te paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim