CHRYSLER C 300 Benzin Gaz (MUNDËSI NDËRRIMI)

Shitet nga: ... Dje 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: 300C
Tiranë
Chrysler motorr 3.5 v6 benxin/gaz Baxho viti 2005 ardhur nga amerika. Shurbimet e bera te gjitha te sapo ndruara vaj dhe filtra letra te paguara sendile elektrike xhama elektrik kondicioner baxho dvd cd aux video Xeno.Goma te reja MUNDESi NDERRIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim