Chrysler 300c 6.1 SRT

Shitet nga: Klajdi 30 Sht 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 900 EUR   15 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: 300C
Shitet Chrysler 300c
Motorri 6.1 SRT benzin - impaint gazi Landirenzo
Full options
Xhama te zinj origjinal
Goma te reja 100 %
Dokumenta per 1 vit
Sedilje memory
Sedilje me ngrohje
Pasqyra antiverbim dhe me tharje
Fener xenon
Senor dritash
Sensor shiu
Makina ka ardhur nga amerika
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim