Chevrolet Camaro 3.6 benxine v6 rs

Shitet nga: camaro 20 Korr 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Camaro
shitet chevrolet camaro viti prodhimit 2011 super gjendje sapo ardhur nga amerika pa perdorur ne shqipri makina esht me tvsh te paguar dhe sapo targuar mundesi nderrimi me makin tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim