Cadillac super OKAZIN

Shitet nga: Cadillac 10 Sht 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 27 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: CTS
Cadillac cts 3.6 ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe mekanike makina ka ardhur nga amerika dhe ndodhet ne fier makina eshte full opsion.. Eshte e gatcme per cdo lloj provee..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim