X5 300 BENZIN PANORAMA X DRIVE SUPER FULL 2010

Shitet nga: fieri Sot 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 EUR   14 200 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Sapo ardhur Bmw X5 viti 2010 X DRIVE me dogan paguar,kilometra originale me garanci , motorr 3.0 benzin pa taks luksi, klima , sensor parkimi, pasqyra me palosje elektrike, tapiceri lekure e zeze, sediljet me memorje , timon me memorje , tavan xhami panaromik , navigator - Tv , bagazhjer me 6 disqe , drita kseno bikseno, disqe origjinal M me goma te reja , i pershtatshem per impjant gazi i shkon 100% gaz me vler 700 €, makina sdo asnje sherbim dhe shum e paster si e re mund ta kontrolloni te servisi juaj Cmimi i diskutushem ose nderroet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim