Okasion BMW X5 3,0 X-drive, Diesel, Automatik

Shitet nga: Altin Mehillka 30 Gush 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 500 EUR   13 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 me TüV sapo berë, vaj filtra etjer sapo berë, ne gjendje perfekte, privat, Makina eshte ne forme perfekte me lieber sherbimi per cdo vit. me sensor parkimi para dhe mbrapa, me Navigation, kamjo automatike, me sedilje merrshine, me Baxha, full Option shikojini Fotot. Me goma dimri dhe behari Disqe Alumini te shtrenjta e shume te tjera.
Makina nuk shitet per tregeti per per Individ

BMW X5 3,0 X-drive, Diesel, Automatik

- 6-Zylinder, 3 Liter Hubraum
- Erstzulassung: Januar 2010
- Km- Stand: 265.864
- TÜV und Abgas: neu
- Letzte, grosse Inspektion am 12.04.2019
- (Ölwechsel, alle Filter, Bremsflüssigkeit usw.)
- Gepflegtes Langstreckenauto
- Alle Inspektionen durchgeführt
- 8-fach Aluminium-Felgen
- 4x Winterreifen, eine Saison
- 4x Sommerreifen, eine Saison
- Panorama-Glasdach
- Elektr. Sitze
- Leder
- Tempomat
- Navigation

per WhatsApp +491704647334
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim