BMW X5

Shitet nga: Bmw X5 26 Gush 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet Bmw x5 viti prodhimit 2009 motor 350 naft x drive xhama te zi origjinal , goma te reja te gjitha sherbimet e kryera makina esht shum e paster si jasht dhe brenda e gacme per cdo lloj prove nga ana juaj
cmimi 14000€ shitet ose nderrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim