BMW X5 XDRIVER 3.5 NAFTE

Shitet nga: BMW X5 14 Sht 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 xdriver 3.5 nafte pa taks lluksi,viti 2009,baxha xhami panoramike,drita bi xenon sallon lekure,sedilje me memorje,letra te paguara deri ne korrik 2019,makina eshte ne gjendje perfekte si motorrike dhe xhenerike e gatshme per çdo lloj prove.çmimi 14.000 € i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim