BMW X5 dizel

Shitet nga: Bmw x5 31 Gush 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 EUR   14 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet bmw x5,viti 2008,30d,makina esht ne gjendje te shkelqyer,si nga ana motorike dhe xhenerike,ska nevoj per as nji sherbim.nr kontakti,0692251214.viber&whatsApp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim