Bmw x5 300 Benzin Panorama 6+1 Camera Full Option

Shitet nga: fieri Sot 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 200 EUR   12 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Sapo ardhur Bmw X5 viti 2009 6+1 me dogan paguar,kilometra originale me garanci , motorr 3.0 benzin , klima , sensor parkimi +camera , pasqyra me palosje elektrike, tapiceri lekure orange , sediljet me memorje , timon me memorje , tavan xhami panaromik , navigator - Tv , bagazhjer me 6 disqe , drita kseno bikseno, me goma te reja , i pershtatshem per impjant gazi i shkon 100% gaz, makina sdo asnje sherbim dhe shum e paster si e re mund ta kontrolloni te servisi juaj Cmimi i diskutushem ose nderroet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim