Bmw x3 2.0 nafte viti 2008

Shitet nga: erildo Dje 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 34 620 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 700 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Shitet Bmw x3, 2.0 nafte viti prodhimit Dhjetor 2008, ngjyra gri, me 125 mij kilometra origjinale,shum e paster brenda dhe jasht,me sensor parkimi para dhe mbrapa.Makines sapo i jan nderruar vaji filtra nuk ka nevoje per asnje sherbim.E gateshme per cfardolloj prove.E sapo targuar me dokumenta te paguara per 1 vit . Cmimi 7700 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim